Jak pracuję? Czyli zanim umówisz się na wizytę

Jak pracuję:

Specjalizuję się w medycynie chińskiej, głównie w akupunkturze, ale korzystam także z naturoterapii, mądrości naszej rodzimej, ludowej medycyny, naturalnych produktów i tzw. super foods czyli żywności, która dzięki swym składnikom ma duże właściwości lecznicze.

Moi Pacjenci otrzymają więc zestaw informacji, które indywidualnie wspierać będą ich zdrowie, a także wskazania dietetyczne i listę proponowanych składników odżywczych, ziół, minerałów czy witamin, ćwiczeń i namiarów na innych specjalistów, którzy mogą przyspieszyć naszą terapię.

Jest to ważne zwłaszcza we współpracy z Pacjentami, którzy z różnych przyczyn nie umawiają się na wizytę co tydzień (na przykład mieszkają daleko, często za granicą). Zdecydowana część terapii spoczywa wtedy w rękach Pacjenta. Do takiego podejścia jednak zachęcam każdego mojego Podopiecznego.

Co jest dla mnie istotne?
Zaangażowanie Pacjenta w proces leczenia. Oczekuję, że to Pacjent będzie obserwował swoje ciało, dowiadywał się o przyczynach swoich dolegliwości, przestrzegał zaleceń, a nawet samodzielnie przygotowywał proste receptury z zakupionych przez siebie składników. Wszystko to angażuje uwagę, koncentruje na drodze do uzdrowienia, skłania do szacunku dla wysiłków i w konsekwencji potężnie wspiera proces terapii.

Więcej o moim podejściu tu: PACJENT PARTNEREM

Każdy Pacjent ma swoją osobną historię, każde ciało potrzebuje czegoś innego, dlatego nie umiem odpowiedzieć na pytanie ile zabiegów będzie potrzebnych. Im dłużej trwała choroba, tym wytrwalszej terapii będzie wymagać.
Zakładam jednak początkowy plan terapii, który obejmuje cotygodniowe wizyty przez 3 miesiące. Po tym czasie, czasem wcześniej, zmniejszamy częstotliwość zabiegów do 2 w miesiącu, później 1 – dążąc do sytuacji, w której Pacjent będzie umawiał się na zabiegi prewencyjnie – traktując je jako stałą inwestycję w zdrowie i harmonię ciała i umysłu.

Oczywiście zdarza się, że do pełnego sukcesu w terapii wystarczą 1-3 wizyty. Wszystko zależy od zgłaszanych dolegliwości, ich przyczyny, kondycji Pacjenta, sytuacji życiowej i stylu życia, etc.

Pamiętajmy także, że są aspekty, które wymykają się “zwykłemu rozumowaniu”. Czasem w podświadomości kryją się przyczyny, których możemy nie poznać. Można więc wyleczyć każdą chorobę, ale nie każdego Człowieka…

Gotowi na zmianę?
Do zobaczenia,
Aneta Murakowska

Inne przydatne linki:

-> BIO

-> CENNIK

-> KONTAKT

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *