Referencje

OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

Ciężko jest mi ocenić Anetę gwiazdkami, czy nawet wystawić jej jakąkolwiek pisemną opinię, bo żadne słowa nie są w stanie oddać mojego zachwytu po zaledwie kilku wspaniałych zabiegach.

Aneta jest zdecydowanie najwspanialszą terapeutką (i jedną z najwspanialszych, najbardziej wyjątkowych osób) jaką spotkałem w swoim życiu, wliczając w to konkurencję z jej własnej dziedziny oraz wszystkich lekarzy, szamanów i innych uzdrowicieli, z którymi zetknąłem się do tej pory, przez co obecnie nie jestem nawet w stanie wyobrazić sobie, że kiedykolwiek mógłbym trafić w lepsze ręce.

Korzystając z jej usług dostajemy znacznie więcej niż sam zabieg i zalecenia co do niezbędnych zmian w naszym dotychczasowym trybie życia, diecie oraz dodatkowej suplementacji, bo oprócz świetnej i obszernej wiedzy merytorycznej Anety na temat medycyny chińskiej i naturalnych sposobów leczenia, już od momentu samego wywiadu czujemy, że jest ona tak niesamowicie ciepłą, troskliwą, pełną empatii i godną zaufania osobą, że bez problemu otwieramy się przed nią znacznie bardziej niż początkowo planowaliśmy, i samo to, jeszcze przed rozpoczęciem właściwego leczenia ma w sobie ogromną wartość terapeutyczną – w niektórych przypadach być może równą, a nawet większą od samej akupunktury.

To właśnie jej wspaniała dusza czyni Anetę wyjątkowo utalentowaną terapeutką. Jest ona kobietą naprawdę stworzoną i powołaną do niesienia pomocy, pełną zapału, pasji i entuzjazmu do swojej pracy, traktującą to co robi jako życiową misję i cel, czerpiącą ze swoich licznych sukcesów najprawdziwszą radość i dumę, co stawia ją kilka klas wyżej ponad zwykłymi lekarzami, terapeutami, uzdrowicielami itp. ludźmi, dbającymi najczęściej jedynie o zysk i pochodzącymi do swojego zawodu z nastawieniem hydraulika czy mechanika samochodowego, traktujących swoich pacjentów kompletnie przedmiotowo, jak zwykłych bezimiennych klientów “z czymś do naprawy”, marnujących jedynie ich cenny czas swoimi problemami, zamiast jak osoby naprawdę cierpiące i potrzebujące pomocy – często nie tylko w sprawach z którymi do nich przychodzą.

Zaufanie Anecie i skorzystanie z jej usług, pomimo mojego początkowego sceptycyzmu i niechęci do terapii akupunkturą, spowodowaną złymi doświadczeniami z tego typu medycyną w mojej przeszłości, okazało się zdecydowanie najlepszą decyzją, którą dotychczas podjąłem w kwestii swojego zdrowia, i z pewnością nie jestem osamotniony w mojej opinii.

Rafał Janasz


Na akupunkturę do Pani Anety chodzę już od roku, i za każdym razem wychodzę z gabinetu ze spokojem “ducha”, w cudownym “błogostanie”. Pani Aneta jest wspaniałym słuchaczem, fachowa, ciepła, niesamowicie empatyczna a jej cenne rady wielokrotnie ratowały zdrowotnie mnie i moją rodzinę.
Kilka lat temu Pani Aneta zainspirowała mnie do innego spojrzenia na zdrowie i żywienie mojej rodziny, dzięki niej zapoznałam się z Tradycyjną Medycyną Chińską i kuchnią 5 przemian, która towarzyszy mi do teraz. Serdecznie polecam wszystkim 🙂

Patrycja


Pani Aneta jest osobą, od której od razu można wyczuć prawdziwie szczere dobre serce. Otacza ją niesamowita aura, która sprawia, że od razu po wejściu do gabinetu człowiek oddycha z ulgą, czując nagły przypływ spokoju. O akupunkturze słyszałam wiele dobrego głównie z Internetu tam też znalazłam gabinet pani Anety i bez większych oczekiwań, ale z ogromną ciekawością umówiłam się na pierwsze spotkanie.

Już wtedy poczułam, że w końcu znalazłam kogoś kto może mi pomóc z moimi problemami, które wg medycyny zachodniej w ogóle nie istniały. Po zaledwie 3 spotkaniach osiągnęłyśmy zamierzony cel i choć od wtedy minął już pewien czas, pani Aneta nadal wspiera mnie w mojej drodze, wtedy gdy tego potrzebuję.

Każdej osobie, która ma jakiekolwiek wątpliwości polecam spróbować. Ogromna wiedza, doświadczenie, umiejętność łączenia przeróżnych objawów występujących w ciele, w trafną diagnozę, która w efekcie przynosi ogromną ulgę, a to wszystko bez obciążania organizmu chemią, która na co dzień nas otacza. Bardzo polecam i czuję ogromną wdzięczność za to, że poznałam panią Anetę.

Agata Morska


Do gabinetu HOMNIS trafiłam po rekomendacji terapeutki TMC, będąc na początku ciąży w kontekście choroby autoimmunologicznej z którą zmagam się od sześciu lat. Przez cały ten szczególny okres, korzystałam regularnie (około raz w tygodniu) z zabiegów akupunktury. Efekty pracy igieł i pani Anety były dla mnie zaskakujące. Przez cały okres ciąży choroba nie odezwała się ani razu, urodziłam drogami natury zdrowego synka. Ma to oczywiście związek również z odpowiednim odżywianiem i suplementacja, jednak jestem pewna, że akupunktura pomogą mi w harmonizowaniu energii i utrzymywaniu dobrej formy przez całą ciążę. Zabiegi odbywają się w życzliwej i ciepłej atmosferze oraz przy poszanowaniu historii zdrowotnej pacjenta. Pani Aneta zapoznała mnie także z punktami uciskowymi, ktorych mogłam używać podczas porodu. Polecam akupunkturę w profesjonalnym wykonaniu pani Anety wszystkim, którzy szukają zdrowia, wsparcia i dróg głębokiej pracy z ciałem!

H.B.-K.


Uwielbiam panią Anetkę polecam ja wszystkim tym którzy mają problemy z tarczycą, kiedy przyjechałam pierwszy raz byłam w bardzo złym stanie psychicznym i zdrowotnym to ona i jej cudowne igły i rady zmieniły mnie o 180 stopni zaczęłam zupełnie inaczej postrzegać wszystko to co mnie otacza dookoła pokochałam siebie a to jest bardzo ważne myślę pozytywnie nie zadręczam siebie i innych dookoła kocham życie a co najważniejsze poprawiły mi się dzięki temu wyniki TSH polecam wszystkim.

Ilona Kubisiak


Przed wizytami u Anety prawie codziennie musiałem drzemać około 15-30 minut po pracy. Dzięki diagnozie, akupunkturze, dobranym specyfikom już od dawna nie zdarzają mi się takie ciągi drzemek. Mam więcej energii. Lepiej też oddycham (od dziecka mam zdiagnozowaną astmę) i zdecydowanie odczuwam ulgę w dolegliwościach z astmą związanych. Polecam serdecznie gabinet Homnis – nawet taki sceptyk jak ja mile się zaskoczył.

Michał Cichowski


Wielokrotnie korzystałam z wiedzy Anety Murakowskiej. Często wiedza ta dotyczyła lepszej kondycji, leczenia pojawiających się chorób, bólów, czy przewlekłych dolegliwości. Ma nie tylko wiedzę, ale i w praktyce stosuje to, czym się dzieli z innymi. Nigdy nie zapomnę akupunktury, która zmniejszyła obrzęk dziąsła podczas stanu zapalnego ósemki i pozwoliła mi przetrwać do wizyty u dentysty w świetnej kondycji i bez, trwającego dzień przed zabiegiem, zamulenia.

Agnieszka Merchelska


Aneta Murakowska wykonywała dla mnie wiele zabiegów akupunktury oraz korzystałam wielokrotnie z porad dotyczących profilaktyki infekcji bakteryjnych i wirusowych metodami naturalnymi. Jestem bardzo zadowolona z efektów i stwierdzam, że WYKONAŁA KAWAŁ DOBREJ ROBOTY. Bo dzięki Anecie jestem w stanie zatrzymać rozwój choroby w jedno popołudnie! Mam wsparcie i w każdej sytuacji mogę zwrócić się o pomoc. Korzystam dzięki temu z ziołolecznictwa zachodniego i według medycyny chińskiej – bardzo sobie cenię taką naturalną terapię! Zawsze mogę też liczyć na cenne wskazówki jak jeszcze lepiej dbać o swoją odporność i mojej rodziny. Umiem w końcu określić, w której fazie infekcji się znajduję, a przede wszystkim jak jej zaradzić.

A co dla mnie jest również nieocenione to to, że nieustannie otrzymuje od Anety niesamowitą dawkę pozytywnej motywacji do pracy nad sobą, aby zmieniać nawyki żywieniowe i podejście do problemów. Obserwuję jak zmieniam się, utrzymuję się w dobrym zdrowiu i cieszę z dużej dawki energii. Ze strony Anety spotkałam się z życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością i troskliwością. DZIĘKUJĘ BARDZO I POLECAM!

Anna Piekarczyk


Zawsze miałam zdanie o Tobie, ze jesteś niemożliwa w pozytywnym tego znaczeniu. I na każdym etapie i dziedzinie. Sama tego doświadczyłam i doświadczam za każdym razem jak z Tobą przebywam. Jestem mega wdzięczna Wszechświatowi, ze mogę być tak blisko Ciebie i że Ciebie mam.

Beata M.


Dzięki Anecie i jej ogromnej wiedzy i intuicji przestałam chodzić z dziećmi do lekarza i apteki. Anginę leczę w dwa dni, zapalenie gardła w 12h a katar w 6h bez antybiotyków i chemii tylko ziołami i naturalnymi domowymi sposobami. Bardzo polecam również akupunkturę.

Anna Kotus


Gorąco polecam! Wiedza, umiejętności, indywidualne podejście do pacjenta! Skuteczność akupunktury niesamowita! Mnie pomogła w przypadku trudnej do zniesienia bezsenności.

Marian Toporski


Rewelacja! Co za podejście! Wow!!!! Moją żonę wyleczyła Aneta z zapalenia jajników, a mnie z zapalenia zatok. POLECAM

Kamil Piątek


Jestem zachwycony! Od dłuższego czasu nie wysypiałem się, pojawiły mi się worki pod oczami oraz ból pleców. Mimo, że według naszych wskaźników byłem zdrowy, postanowiłem zasięgnąć porady specjalisty. Po zastosowaniu się do prostych zaleceń, już po pierwszych tygodniach odczułem różnicę. Dziś wysypiam się bez problemu, bóle pleców ustąpiły, a worki pod oczami zanikają!

Bartosz


 OPINIE UCZESTNIKÓW SEMINARIÓW

Seminarium było niezmiernie ciekawe. Dowiedziałam się wielu nowych rzeczy, przepisów, porad. Ogromne wrażenie zrobiły na mnie bańki, nie sądziłam, że w tak łatwy sposób można wyleczyć się z przeziębienia. Atmosfera jaka panowała była bardzo sympatyczna i sądzę, że stworzyła się fajna grupa. Mam nadzieje, że na kolejnych seminariach będziemy się jeszcze spotykać. Wszystko o czym Aneta mówiła było niezmiernie ciekawe i sądzę, że wszystko się może przydać.

Anna

Było bardzo sympatycznie, rodzinnie, konkretnie i merytorycznie. Dla mnie jest to temat zupełnie nowy, więc czułam się trochę rzucona na głęboką wodę, ale jakoś podołałam. Za każdym razem będzie lepiej. Podobał mi się temat, jasne podanie i prowadząca. Najcenniejsza była wiedza jak łączyć pokarmy – co kiedy jeść – oraz zioła na różne stadia i źródła chorób.

Hanna

Bardzo mi się podobało seminarium. Najpierw wprowadzenie, później praktyka. Również sposób integracji grupy – lekkie, przyjemne i szybkie ćwiczenia aktywizujące. Dużo informacji w krótkim czasie. Organizacja i kontakt super! Podobało mi się wykonanie terapii na żywo, otwartość prowadzącego i powitalny napar. Najcenniejsza była przede wszystkim praktyczna wiedza nt. zapobiegania i “walki” z chorobą, ponieważ w mojej rodzinie często łapiemy infekcje.

Piotr

Anonimowe opinie z ankiet:

“Bardzo przyjemna atmosfera. Podoba mi się ilość osób na seminarium, daje możliwość nawiązania fajnych dyskusji.”

“Dużo inspiracji, podanych w ciekawy, dynamiczny, interaktywny sposób!”

“Było wspaniale! 10/10”

“Seminarium poprowadzone jasno i rzetelnie, treści przedstawione w sposób zrozumiały i przystępny”

“Bardzo mi się podobało. Dużo wiedzy, z której mogę skorzystać na co dzień. Bardzo duża wiedza Pani prowadzącej, profesjonalne podejście.”

Komentarze są wyłączone.