Plomby amalgamatowe – dlaczego najwyższy czas się ich pozbyć?

Plomby amalgamatowe. Te ciemne, toksyczne, zakładane nam w podstawówkach, przez marnych dentystów, bo najtańsze. Powodują koszmarne spustoszenie w organizmie.


Pacjentka miała aż 4 takie… 🤦‍♀️

Punkt Okna Niebios na meridianie Płuc wraz ze wzmocnieniem Śledziony i przerażające natężeniem krwotoki ustały. ☯️💪 Ale zawsze interesuje mnie przyczyna! Wystarczy gołym okiem dokładnie obejrzeć Pacjenta i często powód dolegliwości jest oczywisty! Pacjentkę skierowałam więc do stomatologa, z nakazem natychmiastowego‼️ usunięcia źródła ogromnego zatrucia. Do fachowca, który wie, jak zrobić to tak, by podczas zabiegu nie dopuścić do wniknięcia rtęci do ciała jeszcze głębiej. Bez tego ciało znalazłoby inny sposób na próby pozbycia się zagrażających już życiu trucizn.

A my i akupunkturą i odżywianiem zajmiemy się odbudową i wzmocnieniem Krwi 🌿🍎🍐🍇🍓🍒🍅🍑🥝🍅🍆🥑🥦🥬🥒🌽🥕🍠🌱

Nie pozwólcie, by dentysta traktował takie plomby jak zwykłe wypełnienia. Nie słuchajcie, że może opracowywać je szybkoobrotowym wiertłem (zatruwając rozgrzanymi oparami wszystko wokół). Potrzebny jest program chelatacji (węgiel, witamina C, kolendra i chlorella – wiążące toksyny i usuwające je z organizmu) i ścisłe zabezpieczenie jamy ustnej podczas zabiegu. Kosztuje to niestety bardzo dużo… ale to cena za życie.

*** Hashimoto, bóle głowy, migreny, krwotoki z nosa, zmiany w obrębie ust, nosa, gardła, tarczycy i wiele innych trudnych do zdiagnozowania dolegliwości może mieć taką właśnie przyczynę!

A poniżej podziękowanie od wspomnianej w tekście Pacjentki… 🙂

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *